Časté dotazy

nejremeslnici.png, 14kB

Proč si nechat kancelář/domácnost či automobil vyčistit od nás?

  • Za dobu našeho působení na trhu jsme uspokojili spoustu zákazníků bez jediné reklamace.
  • Garance kvality služeb a odvedené práce.
  • Garance dodržení domluvené ceny.
  • Serióznost, vstřícnost a přizpůsobení zákazníkům.
  • Kladné vyřízení jakéhokoliv problému. Řešíme ihned do 24 hodin.

Jak důkladně a přitom ohleduplně vyčistit koberec?

Díky naší dlouhodobé zkušenosti s čištěním koberců máme zkušenosti se speciálními šetrnými prostředky. Prostřednictvím našich profesionálních extraktorů firmy Kärcher dodáme vašemu koberci nový vzhled. Oddělená nádrž na čistou a špinavou vodu zajistí, že váš koberec se setká jenom s čistou mycí směsí, kterou tlakem dostaneme do koberce a vzápětí jedním tahem vysajeme zpět. Výsledkem bude zářivá původní barva vašeho koberce. Pokud bude koberec hodně znečištěný tento proces opakujeme do doby, než váš koberec bude zase jako nový. Jak vypadají výsledky se můžete podívat v galerii.

Jaká bude cena?

Naše ceny jsou nízké. Uvažte, že koberec si necháte vyčistit maximálně jednou za rok. Po tuto dobu si Váš koberec nebo sedačka zachová nový vzhled a zároveň bude zbaven(a) všech bakterií a roztočů, včetně veškerých alergenů. A že jich je… Váš koberec a sedačka jsou v domácnosti nejvíce vytížená místa, proto jsou zákonitě největším zdrojem prachu, roztočů a všelijakých alergenů. Tímto způsobem můžete všechny tyto nežádoucí problémy odstranit.

Přizpůsobení se zákazníkovi?

Řídíme se heslem: Náš zákazník. Náš pán… Snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníka a pokud se na něčem dohodneme, vždy to platí.

Jak dlouho koberec schne po vyčištění?

95% vody je odsáváno v čistícím procesu extraktorem. Schnutí záleží na druhu materiálu (např. koberec s dlouhými vlákny schne déle než kancelářský). Obvyklá doba schnutí koberce je cca 2-3 hodiny.

Je vhodné mokré čištění sedaček pro naši sedačku?

Tepování sedaček je vhodné pro všechny typy sedaček s jedinou výjimkou a tou jsou sedačky kožené. Pro čištění čalounění sedaček se používá speciální adaptér, který pod tlakem vstříkne do vlákna sedací soupravy čisticí směs a v tom samém tahu nasaje směs společně se špínou ze sedačky zpátky do stroje. Čištění průměrně velké a znečištěné sedačky zabere cca kolem jedné hodiny. 95% skvrn dokážeme vyčistit. Existují ovšem skvrny, které už nevyčistí nic. Tyto skvrny jsou s největší pravděpodobností již starší a několikrát přečištěné (např. hadříkem/kartáčem s práškem nebo jiným prostředkem.

Jak dlouho trvá samotný čistící proces?

Zde záleží na mnoha faktorech a to:

  • O jak velkou plochu se jedná?
  • Jak moc je povrch znečištěný?
  • Jak moc nepravidelné tvary povrch má?